Čís. položky 301-478871/0008

Altschliff Brillantsolitär 2,06 ct L-M/p1

Weißgold 750, Shape: Old Cut Color: L-M Clarity: p1 Fluorescence: None RW 48, 5,6 gøg5

Expert: Michael Kittenberger Michael Kittenberger
01/515 60-276

pfand@dorotheum.at

27.09.2023 - 13:51

Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

01/515 60-276

pfand@dorotheum.at

Aukce: Diamonds only
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.09.2023 - 13:51
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online