Wolfgang Hutter *
(Wien 1928-2014) Radierung, signiert Hutter, datiert 77, Plattengröße 14,5 x 17,5 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
20.09.2023 - 11:18
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Wolfgang Hutter *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 20.09.2023 - 11:18 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 8.000,- do EUR 14.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-