Čís. položky 191-024301/0002

Künstler 20. Jhdt.,

Blumenstillleben, im Stile der alten Meister, signiert O. Miscevic, Öl auf Holzplatte, Bildausschnitt 41 x 33 cm, gerahmt, Bildrand beschädigt/ ausgebrochen, unsachgemäß repariert

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

02.10.2023 - 15:15

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jhdt.,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.10.2023 - 15:15
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online