3 Kuchenformen, 2. Hälfte 20. Jhdt.,
aus Keramik, farbig glasiert, mit Reliefdekor, Gebrauchsspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
09.10.2023 - 15:06
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 09.10.2023 - 15:06 |
Místo konání aukce: | Graz |