Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.)
Farbiger Stein, signiert: Korab, datiert: (19)84, rückseitig betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 51 x 70,5 cm, gerahmt (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.11.2023 - 14:52
- Dosažená cena: **
EUR 9.181,-
EUR 5.000,- do EUR 6.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.800,-
Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.)
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 07.11.2023 - 14:52 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 07.11.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 8.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.400,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-