Max Hirschenauer *
(Schärding 1885–1955)
Stillleben mit Blumen, signiert (ligiert): M Hirschenauer, Öl auf Karton, ca. 69 x 50,5 cm, gerahmt (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.11.2023 - 15:10
EUR 2.000,- do EUR 2.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Max Hirschenauer *
(Schärding 1885–1955)
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 07.11.2023 - 15:10 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 07.11.2023 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 3.800,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-