Christusanhänger
Gold 750, österr. Einfuhrpunze 1902-1922Herstellerpunze CL, Oberfläche feinvergoldet, reliefiert, revers monogrammiert "HS", 4,4 gøg4
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
18.10.2023 - 10:30
- Vyvolávací cena:
Christusanhänger
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 18.10.2023 - 10:30 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |