Čís. položky 2312

Orden Pour le Merite,

Ordenskreuz mit Eichenlaub, AE- vergoldet und emailliert, Rand mit imitierter Punze "W 938", gute Sammleranfertigung,II

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

17.11.2023 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Orden Pour le Merite,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 295
Aukce: Medaile a vyznamenání
Typ aukce: Sálová aukce s Live bidding
Datum: 17.11.2023 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.11. - 16.11.2023