Čís. položky 195-040863/0001

Zuzana Chalupova *

(Kovacica 1925-2001 Belgrad) Wintervergnügen, signiert und datiert unten rechts: Zuzana/Chalupova/1973,Öl auf Leinwand, ca. 44 x 64 cm, gerahmt, etwas wellig, kleine Delle oben rechts

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

30.11.2023 - 10:07

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:

Zuzana Chalupova *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrázky a grafika ze všech období
Typ aukce: Online aukce
Datum: 30.11.2023 - 10:07
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online