Diamantring zus. ca. 1,40 ct
Platin 950, Altschliffbrillanten und Diamanten, RW 50, 3,6 gøp3
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
23.11.2023 - 10:24
- Dosažená cena: **
EUR 1.700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Diamantring zus. ca. 1,40 ct
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Vánoční aukce "Náramkové a kapesní hodinky |
Datum: | 23.11.2023 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |