Čís. položky 110-024127/0039

Bäuerliches Tragegestell, sogen "Buckelkraxe"

, 19. Jh., verschiedene Hart- u. Weichölzer mit geschnitztem Mondorgram "Jesu" und Leinengurten, Höhe ca. 100 cm, Altersspure, schöne Patina

20.11.2023 - 10:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.11.2023 - 10:04
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online