Lotte Profohs *
(Wien 1934-2012) Tropez Village, betitelt, signiert und datiert L. Profohs 1970, Tusche/Aquarell auf Papier, 49 x 32 cm, Passep., verglast, gerahmt,
20.11.2023 - 10:28
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Lotte Profohs *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 20.11.2023 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |