Čís. položky 139-122686/0001

Runde Platte, Antonibon, Nove, 18./19. Jh.,

Majolika, farbig gemalter floraler Dekor "a blanser", Dm. 34 cm, Rand bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

04.12.2023 - 11:14

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.12.2023 - 11:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online