Čís. položky 194-025502/0163

Josef Steiner *

(Wien 1910-1981) Stillleben, signiert mit dem Pseudonym: Reinold, Öl auf Leinwand, ca. 57,5 x 98 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.12.2023 - 15:25

Vyvolávací cena:

Josef Steiner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.12.2023 - 15:25
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online