Čís. položky 138-078770/0001

Friedrich Wilhelm Albert

Dressler (Berlin 1822-1897) Südliche Landschaft mit der Insel Capri im Hintergrund (?), signiert Dressler Berlin, Aquarell auf Karton, 56,5 x 44 cm, gerahmt, linke obere Ecke fehlt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

28.12.2023 - 15:13

Cena:
EUR 550,-

Friedrich Wilhelm Albert

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 28.12.2023 - 15:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum