Čís. položky 138-081138/0015 -

Julius Theuer

(Melk 1856- nach 1925) Winterliche Jagd, signiert, datiert Theuer 1886, Öl auf Holz, 18,5 x 25 cm, gerahmt, (JP)

Expert: Johanna Plank, MA Johanna Plank, MA
+43-1-515 60-501

johanna.plank@dorotheum.at

28.12.2023 - 15:09

Cena:
EUR 1.180,-

Julius Theuer

+43-1-515 60-501

johanna.plank@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 28.12.2023 - 15:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum