Erwin Kettemann *
(München 1897-1971 Tegernsee),"Winterabend bei Ehrwald mit Wetterstein", signiert "E. Ketterman Mchn", Öl auf Leinwand, ca. 80,5 x 100 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
04.12.2023 - 10:17
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Erwin Kettemann *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 04.12.2023 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 900,-