Čís. položky 110-024041/0011

Briefbeschwerer Medaille

"Europa auf dem Stier", teilvergoldeter, relieffierender Bronzeguss, 2. Hälfte 20. Jh., Durchmesser ca. 9,5 cm Gießerstempel "BR Flor"

04.12.2023 - 10:12

Vyvolávací cena:

Briefbeschwerer Medaille

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.12.2023 - 10:12
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online