Čís. položky 110-024253/0012

Provinzielle deitsche Truhe

, Rheinland ausgehendes 18. Jh., sogenannte Giebeltruhe in Stollenkonstruktion, massiver Eichenholzkorpus mit fronseitigen Relieffschnitzereien und 2 Innenfächern, ca. 70 x 126 x 51 cm, Alters- u. Gebrauchsspuren

04.12.2023 - 11:03

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Provinzielle deitsche Truhe

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.12.2023 - 11:03
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online