Čís. položky 195-041614/0028

Peter Waldner *

(Hall i. Tirol 1948 geb.) Schivergnügen, monogrammiert unten rechts: PW, Acryl/Bleistift auf Sperrholz, ca. 70 x 50 cm, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

07.12.2023 - 12:53

Dosažená cena: **
EUR 8.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 3.600,-

Peter Waldner *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Adventní aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.12.2023 - 12:53
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online