Čís. položky 195-041459/0004

Peter Waldner *

(Hall i. Tirol 1948 geb.) Schivergnügen, monogrammiert unten rechts: PW, Acryl und Bleistift auf Sperrholz, Bildausschnitt ca. 67,5x 48,5 cm, Passepartout, gerahmt,

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

07.12.2023 - 12:09

Dosažená cena: **
EUR 5.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 3.600,-

Peter Waldner *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Adventní aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.12.2023 - 12:09
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online