Čís. položky 111

Engel Brosche,

Rudolf Weiss, Kaufbeuren-Neugablonz um 1965/70, Tombak, rhodiniert, tlw. vergoldet, farblose geschliffene Swarovski Kristallglassteine, 8,7 x 7,2 cm, signiert WEISS

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

05.12.2023 - 14:55

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Engel Brosche,

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Kabelky a doplňky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.12.2023 - 14:55
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online