Čís. položky 137

** - Bizone Nr. 52I/68I und 52II/68II,

signiert mit Fotoattest HG Schlegel, F MI 1.300

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

14.12.2023 - 11:08

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 14.12.2023 - 11:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.12. - 14.12.2023