Čís. položky 394-476588/0014

Altschliffbrillantring, Erzeugnis Fa. Drobny Linz

Weißgold 585, zus. ca. 0,20 ct RW 56, 6,4 gøG6

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

12.12.2023 - 15:04

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 12.12.2023 - 15:04
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online