Čís. položky 394-476629/0001

Brillantsolitär

Gold/Weißgold 333, österr. Amtspunze 1938-1946, RW 60,5 2,5 g

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

12.12.2023 - 15:05

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Brillantsolitär

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 12.12.2023 - 15:05
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online