Čís. položky 391-805457/0001

Altschliffbrillantdamenring

Weißgold 585, ca. 0,65 ct, RW 52, 2,1 g øG2

Expert: Barbara Schaumberger Barbara Schaumberger
0316 / 82 94 80

barbara.schaumberger@dorotheum.at

11.12.2023 - 15:07

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Altschliffbrillantdamenring

0316 / 82 94 80

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.12.2023 - 15:07
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online