Čís. položky 18

Edler, Carina Gnadenloser Blick zurück

Acrylic on Printmedium, 43x60 cm, 2023, Künstlerrahmung 50x70cm, vorne signiert und datiert: CE 23

18.12.2023 - 17:07

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charitativní aukce umění ve prospěch společnosti Azyl v nouzi
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.12.2023 - 17:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.12. - 09.12.2023