Čís. položky 194-026735/0105

Umkreis des/Circle of Jan van Goyen

(1596-1656) Rinderüberfuhr, Öl auf Eichenholz, ca. 17,5 x 25 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

19.12.2023 - 15:42

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.12.2023 - 15:42
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online