Čís. položky 194-027629/0003

Carl Siegfried Stoitzner

(Wien 1866-1943 Fürth) Stillleben mit Rosen, signiert: C. Stoitzner, Öl auf Karton, ca. 34 x 48 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

19.12.2023 - 15:40

Vyvolávací cena:

Carl Siegfried Stoitzner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.12.2023 - 15:40
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online