Čís. položky 145-052190/0059

Altschliffbrillantsolitär Ring ca. 1,60 ct M-N/vsi-si

Weißgold 585, Shape: Old cut brilliant Color Grade: M-N Clarity Grade: vsi-si Fluorescence: Faint 4,7 g, RW 59øg5

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

20.12.2023 - 13:22

Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Diamonds Only
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.12.2023 - 13:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online