Čís. položky 138-081332/0023

Leopold Munsch

(Wien 1826-1888 Preßburg) Höllenthal mit Dr. Ranyoment (?), betitelt, monogrammiert und datiert LM 20/9 1863, Signaturstempel, Bleistift auf Papier, 29 x 41,5 cm, Passep., ohne Rahmen

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

19.12.2023 - 11:09

Vyvolávací cena:

Leopold Munsch

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Fotografie - Vánoční aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.12.2023 - 11:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online