Čís. položky 138-078989/0002

Josef Thoma

(Wien 1828-1899) Mühle am Gebirgsbach, signiert J. Thoma, Öl auf Leinwand, 99 x 73 cm, gerahmt, (JP)

Expert: Johanna Plank, MA Johanna Plank, MA
+43-1-515 60-501

johanna.plank@dorotheum.at

19.12.2023 - 10:32

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Josef Thoma

+43-1-515 60-501

johanna.plank@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Fotografie - Vánoční aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.12.2023 - 10:32
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online