Čís. položky 138-082428/0003

Marinemaler um 1900

"Gisela", bezeichnet, datiert Ost-Asien-Reise 1902, Öl auf Leinwand auf Holz, 44 x 60 cm, gerahmt, restauriert, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

19.12.2023 - 10:37

Vyvolávací cena:

Marinemaler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Fotografie - Vánoční aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.12.2023 - 10:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online