Čís. položky 138-080485/0005

Künstler 19. Jhdt.

Riva am Gardasee, signiert und datiert Julius 1852, Öl auf Holz, 24 x 29 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

19.12.2023 - 10:43

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Fotografie - Vánoční aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.12.2023 - 10:43
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online