Čís. položky 138-082913/0002

Eduard Peithner von Lichtenfels

(Wien 1833-1913 Berlin) Ein Storch am Waldweiher, schwach leserlich signiert, datiert Lichtenfels 1878, Öl auf Holz, 73,5 x 57 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

19.12.2023 - 10:49

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Fotografie - Vánoční aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.12.2023 - 10:49
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online