Čís. položky 138-083783/0006

Künstler um 1900

Die fünf Sinne, eines undeutlich signiert, Öl auf Holz, je 15 x 7,5 cm, gerahmt,(5) (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

19.12.2023 - 10:56

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Fotografie - Vánoční aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.12.2023 - 10:56
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online