Čís. položky 195-041128/0018

Francois Eisen

(Brüssel 1685-1778 Paris) En face-Porträt einer älteren Dame, rückseitig bezeichnet: F. Eisen Brüsse fec(it), Mischtechnik auf Papier, ca. 49 x 36,5 cm, verschmutzt, etwas fleckig, alte Restaurierung, etwas knittrig, gebräunt

Expert: DI (FH) Markus Streib DI (FH) Markus Streib

markus.streib@dorotheum.at

28.12.2023 - 15:09

Vyvolávací cena:

Francois Eisen

markus.streib@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrázky a grafika ze všech období
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.12.2023 - 15:09
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online