Oskar Matulla *
(Wien 1900-1983), rückseitig betitelt "Gaweinstal", monogrammiert u. datiert "OW 1980", Pastellzeichnung auf Papier auf Karton kaschiert, ca. 35,5 x 47,5 cm, verglast, gerahmt
18.12.2023 - 10:22
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Oskar Matulla *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 18.12.2023 - 10:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: