Künstler um 1910
, "Der Knabe Wolfgang Amadeus Mozart bei einem Vorspiel an einer Kirchenorgel", signiert und datiert "Loizes Bodik (1)912", Öl auf Leinwand, ca. 74 x 96 cm, gerahmt
02.01.2024 - 10:26
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Künstler um 1910
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 02.01.2024 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |