Utagawa Kunisada I
(Honjo, Edo 1786-1865 Edo) Ohne Titel, signiert, Holzschnitt in Farbe, ca. 35,5 x 24 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
16.01.2024 - 15:53
- Dosažená cena: **
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Utagawa Kunisada I
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 16.01.2024 - 15:53 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Utagawa Kunisada I (1786- 1865)
Vyvolávací cena:
EUR 130,-