Čís. položky 191-023941/0014

Fritz Silberbauer *

(Leibnitz 1883-1974 Graz, Studium an der Landeskunstschule Graz und der Akademie in Wien) rückseitig betitelt "Stillleben", monogrammiert SIL, Öl auf Leinwand, 75 x 90 cm, gerahmt, Altersspuren, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

22.01.2024 - 15:18

Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Fritz Silberbauer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.01.2024 - 15:18
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online