Čís. položky 191-024409/0008

3 Figuren, ungarische Keramik, Marke Zsonlay Pecs,

arttypische Glasur, Höhen 7 - 15,5 cm, am Boden gemarkt, teilweise signiert, guter Erhaltungszustand

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

26.02.2024 - 15:30

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 26.02.2024 - 15:30
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online