ÛH-I/vsi-siÛ Altschliff Brillantring zus. ca.0,30 ct
Gold/Weißgold 585, Kulturperlen, Mittelstein ca. 0,20 ct, RW 51,5, 3,1 gøg2
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
07.02.2024 - 10:08
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.02.2024 - 10:08 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |