Čís. položky 382-037908/0001

Altschliffbrillant Ring

Gold 585, Altschliffbrillant ca. 0,90 ct in Weißgoldfassung, RW 57, 12,4 g øg12 WARE AUS PRIVATBESITZ

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

22.02.2024 - 10:12

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Altschliffbrillant Ring

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.02.2024 - 10:12
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 15.02. - 22.02.2024