Čís. položky 191-024655/0009

Tablett

Silber 800, ovale Form, mehrpassiger, getriebener Rand, ungarische Amtspunze 1937 - 1966, Maße 35 x 25,5 cm, 372 g øS372

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-829480

gerhard.haselwander@dorotheum.at

04.03.2024 - 15:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Tablett

+43-316-829480

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Stříbrný
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.03.2024 - 15:11
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online