Čís. položky 145-052989/0002

Diamantbrosche zus. ca. 12 ct

Platin 950, Weißgold 750, Altschliffbrillanten und -diamanten, französische Amtspunze, 27 g, Broschierung abnehmbarøp23

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

29.02.2024 - 16:26

Vyvolávací cena:
EUR 9.000,-

Diamantbrosche zus. ca. 12 ct

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 29.02.2024 - 16:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 28.02.2024