Čís. položky 145-052190/0059

Altschliffbrillantsolitär Ring ca. 1,60 ct M-N/vsi-si

Weißgold 585, Shape: Old cut brilliant Color Grade: M-N Clarity Grade: vsi-si Fluorescence: Faint 4,7 g, RW 59øg5

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

29.02.2024 - 15:12

Dosažená cena: **
EUR 4.940,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 29.02.2024 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 28.02.2024