Čís. položky 145-052780/0010

Altschliffbrillant Solitär Ring ca. 2 ct, L-M/si2

Gold 583, 7,5 g, RW 55 Shape: Old Cut Diamond Color Grade: L-M Clarity Grade: si2 Fluorescence: Noneøg7

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

29.02.2024 - 15:08

Vyvolávací cena:
EUR 3.400,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 29.02.2024 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 28.02.2024