Čís. položky 145-053215/0003

Chopard Brillant Armband Happy Diamonds zus. ca. 0,26 ct

Gold 750, Referenznummer 85/2354-20, Seriennummer 9236785, signiert, Länge ca. 20 cm, 32,3 g, Zertifikat liegt beiøg32

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

29.02.2024 - 16:06

Dosažená cena: **
EUR 3.640,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 29.02.2024 - 16:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 28.02.2024