Čís. položky 091-121758/0000

Brillant-Solitär ca. 0,25 ct

Gold 580, österr. Amtspunze Fuchskopf 1872 - 1922, RW 60, 6,8 g øG7

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-829480

gerhard.haselwander@dorotheum.at

11.03.2024 - 15:05

Vyvolávací cena:

Brillant-Solitär ca. 0,25 ct

+43-316-829480

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Šperky, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.03.2024 - 15:05
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online